Nový pohár pro CHYBA tým!!“

Dne 28.9.2014 pořádal AC Světnov na hřišti ve Světnově již XVII.ročník tradičního „Pouťového turnaje v malé kopané“ o putovní pohár AC Světnov.

Za krásného počasí a s velkou podporou diváků proběhl další ročník pouťového turnaje. Protože minulý ročník vyhrálo mužstvo CHYBA tým potřetí za sebou a získalo tak pohár do vlastnictví, hrálo se o nový Putovní pohár AC. Vše, ale zůstalo při starém a CHYBA tým získal nový pohár opět do svého vlastnictví, pojďme ale od začátku. Do cesty za čtvrtým vítězstvím a ziskem nového poháru se mu postavili tradiční týmy: AC Světnov, Mladá garda Světnov, Myslivci a po roční přestávce mužstvo Směs Žďár. Hrálo se systémem každý s každým a takhle to pro některé týmy hodně vyčerpávajících bojích dopadlo:

    1.místo CHYBA tým     10 bodů

    2.místo Směs Žďár      7

    3.místo MG Světnov    6

    4.místo AC Světnov     4        

    5.místo Myslivci           1

Součástí turnaje byla již tradiční soutěž o nejlepšího střelce a brankáře. Nejlepším střelcem se stal TOMAN Radek z mužstva Směs Žďár s 6 brankami, cenu věnovale Penzion Čertův kámen. Nejlepším brankářem byl vyhlášen BERNARD Petr z mužstva AC Světnov, cenu věnoval Výčep PEKLO.

Celý turnaj odpískali, a tímto bych jím chtěl poděkovat, dva rozhodčí: Zlesák Zbyněk a první slečna za 17 let turnaje Nikola Tomanová.

Chtěl bych také poděkovat i sponzorům turnaje, kteří se svou podporou postarali o to, že si všechna mužstva mohla odnést hodnotné ceny. Jsou to: NOVÝ BYT – Zbyněk Zlesák, Soukromý zemědělec SKRYJA, Penzion Devítka, KLEMPO Blažíček, Autodoprava Josef TLUSTOŠ, Truhlářství FREY, fi SMEJKAL a synové, Soukromý zemědělec BERAN, Elektromontáže Jelínek, FIKSA tetovani.eu, , Elektromontáže Hrnčíř a Truhlářství Petříček.

Turnaj tedy počtvrté za sebou vyhrálo mužstvo CHYBA týmu a tím získalo nový putovní pohár do svého vlastnictví. Takže se už můžeme těšit na příští ročník, zda se jim podaří pohár obhájit. Bylo by to již páté vítězství v řadě! Připomínám jen, že putovní pohár do svého vlastnictví získá ten, komu se podaří vyhrát třikrát za sebou.

Fotografie z turnaje

Vítězný tým - CHYBA tým

Sestava:

Bratršovský Ondřej, Chyba Jiří, Pavliš Pavel, Hamák Tomáš, Chyba Jan, fanynka Chybová Viktorka a Chyba Martin