Hattrick CHYBA týmu!!“

Dne 29.9.2013 pořádal AC Světnov na hřišti ve Světnově již XVI.ročník tradičního „Pouťového turnaje v malé kopané“ o putovní pohár AC Světnov.

Za přijatelného počasí a s podporou diváků proběhl pouťový turnaj, kde se očekávalo,  zda CHYBA tým vyhraje potřetí a získá pohár do svého vlastnictví. Jak už titulek napovídá se mu to podařilo, ale pojďme od začátku. Do cesty za třetím ziskem poháru se mu postavili tradiční týmy: AC SvětnovMladá garda Světnov a Myslivci. Hrálo se systémem každý s každým a takhle to po vyčerpávajících bojích dopadlo:

    1.místo CHYBA tým        9 bodů

    2.místo Myslivci            3

    3.místo AC Světnov     3

    4.místo MG Světnov     3

O pořadí na druhém až čtvrtém místě rozhodla minitabulka těchto týmů. Součástí turnaje byla již tradiční soutěž o nejlepšího střelce a brankáře a také cena FAIR-PLAY. Nejlepším střelcem se stal HAMÁK Tomáš z mužstva CHYBA tým s 7 brankami, cenu věnoval Penzion Čertův kámen. Nejlepším brankářem byl vyhlášen CHYBA Martin z mužstva CHYBA tým, cenu věnoval Výčep PEKLO . Cenu Fair-play, kterou věnovalo SDH Světnov a o které rozhodli pořadatelé, dostal SLÁMA Bob z mužstva AC Světnov.

Celý turnaj odpískali, a tímto bych jím chtěl poděkovat, dva rozhodčí: Zlesák Zbyněk a Litochleb Miroslav.

Chtěl bych také poděkovat i sponzorům turnaje, kteří se svou podporou postarali o to, že si všechna mužstva mohla odnést hodnotné ceny. Jsou to: NOVÝ BYT – Zbyněk Zlesák, Soukromý zemědělec SKRYJA, KLEMPO Blažíček, Autodoprava Josef TLUSTOŠ, Truhlářství FREY, fi SMEJKAL a synové, Soukromý zemědělec BERAN, FIKSA tetovani.eu, Penzion Devítka, Truhlářství Petříček a Elektromontáže Jelínek.

Turnaj tedy potřetí za sebou vyhrálo mužstvo CHYBA týmu a tím získalo pohár do svého vlastnictví. V celé šestnáctileté historii turnaje se to tak podařilo teprve druhému mužstvu. Takže se už můžeme těšit na příští ročník, kde bude představen nový pohár AC a začne se hrát opět od začátku. Připomínám jen, že putovní pohár do svého vlastnictví získá ten, komu se podaří vyhrát třikrát za sebou. 

Fotografie z turnaje

Vítězný tým - CHYBA tým

Sestava

Bratršovský Ondřej, Chyba Jiří, Pavliš Pavel, Tlustoš Petr, Hamák Tomáš, Chyba Martin