"Pouťový turnaj 2015"

Dne 27.9.2015 pořádal AC Světnov na hřišti ve Světnově již XVIII.ročník tradičního „Pouťového turnaje v malé kopané“ o putovní pohár AC Světnov.

Za klasického podzimního počasí proběhl další ročník pouťového turnaje. Letošní ročník byl vyrovnaným turnajem, za účasti tradičních týmů AC Světnov, Chyba tým, Mladá garda a Směs Žďár. Hrálo se systémem každý s každým a o vítězi se rozhodovalo až v posledních zápasech. Ten vyšel lépe Chyba týmu, když porazil Směs Žďár. Mužstvo AC Světnov, které muselo vyhrát, jen remizovalo s Mladou Gardou. Tím se mužstvo AC Světnov propadalo (rozhodl vzájemný zápas) až na třetí místo, druhé místo obsadila Směs Žďár a po roce se vítězem opět stalo mužstvo Chyba týmu a čtvrtá pozice zbyla pro Mladou Gardu.

Konečná tabulka:

    1.místo CHYBA tým  6 bodů

    2.místo Směs Žďár   4

    3.místo AC Světnov   4

    4.místo MG Světnov  2        

Součástí turnaje byla již tradiční soutěž o nejlepšího střelce a brankáře. Nejlepším střelcem se stal HAMÁK Tomáš z mužstva Chyba tým  s 5 brankami, cenu věnoval D&D plyn - Dvořák František. Nejlepším brankářem byl vyhlášen SLÁMA Bohumír z mužstva AC Světnov, cenu věnoval Penzion "Čertův kámen" a letos byla udělena i cena fair-play, kterou věnoval SDH Světnov,  získal ji TOMAN Radek z mužstva Směs Žďár

Celý turnaj odpískali, a tímto bych jím chtěl poděkovat, dva rozhodčí: Tlustoš Dušan a Svatoš Stanislav.

Chtěl bych také poděkovat i sponzorům turnaje, kteří se svou podporou postarali o to, že si všechna mužstva mohla odnést hodnotné ceny. Jsou to: Elektromontáže HRNČÍŘ, NOVÝ BYT – Zbyněk Zlesák, Soukromý zemědělec SKRYJA, Penzion Devítka, KLEMPO Blažíček, Truhlářství FREY, fi SMEJKAL a synové, Soukromý zemědělec BERAN, Elektromontáže JELÍNEK a Truhlářství PETŘÍČEK.

Turnaj tedy popáté za sebou vyhrálo mužstvo CHYBA týmu. Takže se už můžeme těšit na příští ročník, zda se jim podaří pohár obhájit. Bylo by to již šesté vítězství v řadě a pokud by se jim to podařilo, získali by nový pohár po třech letech opět pro sebe! Připomínám jen, že putovní pohár do svého vlastnictví získá ten, komu se podaří vyhrát třikrát za sebou.

Fotografie z turnaje

 

Vítězný tým - CHYBA tým

Sestava: Bratršovský Ondřej, Chyba Jiří, Pavliš Pavel, Chyba Jan,Hamák Tomáš, 
Mrkos Jiří a Chyba Martin