Pouťový turnaj - ze vzduchu .....

Trochu jiný pohled na pouťový turnaj

Autor: Toťas

Režije a střih: Šája

„ Jubilejní XX. ročník “

Dne 1.10.2017 pořádal AC Světnov na hřišti ve Světnově jubilejní XX. ročník tradičního „Pouťového turnaje v malé kopané“ o putovní pohár AC Světnov.

Za opravdu krásného podzimního počasí proběhl další ročník pouťového turnaje. Do turnaje nastoupily, dalo by se říci, už tradiční čtyři týmy AC Světnov, Chyba tým, TAZZ Světnov a Směs Žďár. Hrálo se systémem každý s každým. Minulý ročník vyhrálo mužstvo Směs Žďár, které dovezlo putovní pohár a tak se mohly rozehrát zápasy jubilejního 20. ročníku. Turnaj byl velmi vyrovnaný, o tom svědčí nejen to, že nejlepšímu střelci stačili pouhé dva zásahy, ale i to, že o vítězi se rozhodlo až v posledním kole. Tam skončil zápas remízou mezi TAZZ a Chyba tým a to stačilo, aby se Chyba tým po roční přestávce opět vrátil na první místo a TAZZ skončil druhý. V souběžně hraném zápase vyhrála Směs Žďár a tak skončila třetí a na AC zbyla nepopulární bramborová pozice. Součásti jubilejního turnaje byla i střelba na šampaňské. Také tato soutěž se vydařila a všechny láhve šampaňského, jak dětského, tak i pro dospělé našly svého majitele.

Konečná tabulka:

1.místo CHYBA tým         6 bodů 

2.místo TAZZ Světnov     5

3.místo Směs Žďár          4

4.místo AC Světnov         0            

Součástí turnaje byla již tradiční soutěž o nejlepšího střelce a brankáře. Nejlepším střelcem se stal CHYBA Jiří z mužstva Chyba tým  s 2 brankami, cenu věnoval D&D plyn – Dvořák František.  Nejlepším brankářem byl vyhlášen KLEMENT Lukáš z mužstva TAZZ Světnov, cenu věnoval Penzion „Čertův kámen“.  a cena fair-play, kterou věnoval SDH Světnov,  získal KUČKA Míra - rozhodčí

Chtěl bych také poděkovat i sponzorům turnaje, kteří se svou podporou postarali o to, že si všechna mužstva mohla odnést hodnotné ceny. Generální sponzor - KLEMPO Blažíček a další sponzoři: Elektromontáže HRNČÍŘ, NOVÝ BYT – Zbyněk Zlesák, Soukromý zemědělec SKRYJA, Penzion Devítka, Truhlářství FREY, fi SMEJKAL a synové, Radomír FIKSA - tetovani.eu ,Soukromý zemědělec BERAN, Elektromontáže JELÍNEK, Autodoprava Tlustoš, Truhlářství PETŘÍČEK a  AK- Hrnčířová Angelici Judr.

Už se tedy můžeme těšit na příští ročník, zda tým TAZZ minulý rok třetí, letos druhý, se příští rok vyšvihne na příčku nejvyšší nebo jestli Chyba tým obhájí vítězství a opět se přiblíží k zisku poháru. Připomínám jen, že putovní pohár do svého vlastnictví získá ten, komu se podaří vyhrát třikrát za sebou. 

 

Vítězný tým - CHYBA tým

Sestava: 
Vacek Marek, Mrkos Jirka, Chyba Jirka, Chyba Martin, Bratršovský Odnřej, Chyba Honza