Po pěti letech opět na trůně!!“

    Dne 25.9.2011 pořádal AC Světnov na hřišti ve Světnově již XIV.ročník tradičního „Pouťového turnaje v malé kopané“ o putovní pohár SK Světnov. Po zrušeném turnaji minulý rok kvůli počasí, nám to letos babí léto vynahradilo a za krásného počasí s velkou podporou diváků se na hřišti ve Světnově děly věci. Po pěti letech turnaj vyhrálo mužstvo CHYBA tým a nejen to, získali i další individuální ceny. No ale pojďme od začátku.

    Turnaje se zúčastnili čtyři týmy AC Světnov (obhájce trofeje),CHYBA tým, Myslivci a Mladá Garda Světnov.

Hrálo se systémem každý s každým dvoukolově (tabulka) a takhle to po vyčerpávajících bojích dopadlo :

    1.místo CHYBA tým    16 bodů

    2.místo AC Světnov   10

    3.místo Myslivci          7

    4.místo MG Světnov   1

    Součástí turnaje byla již tradiční soutěž o nejlepšího střelce a brankáře a také cena FAIR-PLAY. Nejlepším střelcem se stal JIROUŠ Petr z mužstva CHYBA tým s 6 brankami, cenu věnoval Penzion „Čertův kámen“. Nejlepším brankářem byl vyhlášen CHYBA Jan z mužstva CHYBA tým, cenu věnoval  Výčep „PEKLO“. Cenu Fair-play, kterou věnovalo SDH Světnov a o které rozhodli pořadatelé, dostal TOMAN Radek (on ví za co) z mužstva AC Světnov

Celý turnaj odpískali, a tímto bych jím chtěl poděkovat, dva rozhodčí : Tlustoš Vladislav a Zlesák Zbyněk.

    Chtěl bych také poděkovat i sponzorům turnaje, kteří se svou podporou postarali o to, že si všechna mužstva mohla odnést hodnotné ceny. Jsou to: KLEMPO Blažíček, Autodoprava Vít Ptáček, Soukromý zemědělec SKRYJA, NOVÝ BYT – Zbyněk Zlesák, Penzion Devítka, Autodoprava Josef TLUSTOŠ,  fi SMEJKAL a synové, Truhlářství FREY a Soukromý zemědělec BERAN.

    Takže po pěti letech turnaj zaslouženě vyhrálo mužstvo CHYBA tým a už se můžeme těšit na příští jubilejní ročník, zda se jim podaří obhájit vítězství a tím se přiblížit k zisku poháru do svého vlastnictví. Připomínám jen, že putovní pohár do svého vlastnictví získá ten, komu se podaří vyhrát třikrát za sebou.

Fotografie z turnaje

Vítězný tým - CHYBA tým

  Sestava:

  Humlíček,Tlustoš P.,Chyba Jiří,Jirouš,Chyba Martin,Bratršovský,Petrle,Chyba Honza