AC CUP 2019

Světnov – Druhý srpnový víkend ožilo hřiště ve Světnově již tradičně malým fotbalem. SK Světnov zde uspořádal XI.ročník turnaje o ,,Putovní pohár" věnovaný starostou obce Světnov

Putovní pohár připraven, i když obhájce poháru se letos nezúčastnil. Za příznivého fotbalového počasí, při účasti 15 mužstev se rozehrál XII.  ročník turnaje. Týmy byly rozlosovány do tří skupin po 5 týmech. Z nich do dalších bojů postupovaly z každé skupiny první dva nejlepší a dva z třetích míst. Po vyčerpávajících bojích ve skupinách postoupily do čtvrtfinále tyto týmy. Z prvních míst Tipeři, Husákovy děti, Kundratice. Z druhých pak Škrdlovice, Dřeváci a KOZEL team a dva nejlepší ze třetích míst Los Stradivarius a Cikháj.

Škrdlovice – KOZEL team  2 : 0

Turnaj tedy vyhrálo mužstvo Škrdlovic, které tak do svého vlastnictví na rok získalo  „Putovní pohár“ a hlavní cenu 30 l soudek věnovaný pivovarem REBEL Havlíčkův Brod, hlavním sponzorem turnaje.

Po skončení finále proběhlo i vyhlášení individuálních cen. Cenu pro nejlepšího gólmana převzal Petr Vtípil z týmu Husákovy děti, cenu pro nejlepšího střelce za 21 branek Radek Matulka z týmu Škrdlovic.